Part Number SLC-18B5104 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $76.85


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5104 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Right |
| UPC | 775629095071 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 2.46 kg |