Part Number SLC-18B5041 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $76.53


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5041 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Right |
| UPC | 775629094784 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 3.50 kg |