Part Number SLC-18B4815 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $145.89


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B4815 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Right |
| UPC | 055461072974 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 9.36 kg |