Part Number 12-H621656 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $34.16


Product Highlights
| Part Number | 12-H621656 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Brake Hydraulic Hose |
| Position | Rear Right |
| UPC | 055461921135 |
| Category | Brake Hydraulic Hose |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 24, 2024 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 8.00 cm |
| Height | 9.30 cm |
| Weight | 0.17 kg |