Part Number SLC-SCB3389 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $147.22


Product Highlights
| Part Number | SLC-SCB3389 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 055461099728 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Mar 13, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 5.18 kg |