Part Number SLC-SCB0493 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $102.35


Product Highlights
| Part Number | SLC-SCB0493 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 055461099643 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Mar 13, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 3.02 kg |