Part Number SLC-19B3319 | Brand: CMX | 8 items in stock
CA $110.69


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B3319 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629097747 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 12, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 2.20 kg |