Part Number SLC-19B2911A | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $80.50


Product Highlights
| Part Number | SLC-19B2911A |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629096825 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 20.00 cm |
| Width | 15.50 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 2.87 kg |