Part Number SLC-18B5655 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $145.81


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5655 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 055461098615 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Feb 9, 2026 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 19.30 cm |
| Height | 18.00 cm |
| Weight | 4.86 kg |