Part Number SLC-18B5471A | Brand: CMX | 7 items in stock
CA $102.14


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5471A |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 055461073292 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 23, 2024 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 24.40 cm |
| Width | 18.30 cm |
| Height | 13.20 cm |
| Weight | 3.16 kg |