Part Number SLC-18B5330 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $150.82


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B5330 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629095491 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Jan 14, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 21.00 cm |
| Height | 17.00 cm |
| Weight | 9.31 kg |