Part Number SLC-18B4728 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $122.69


Product Highlights
| Part Number | SLC-18B4728 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Caliper |
| Position | Rear Left |
| UPC | 775629093879 |
| Category | Disc Brake Caliper |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 31, 2023 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 27.40 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 16.50 cm |
| Weight | 6.54 kg |