Part Number 8-97836C | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $90.44


Product Highlights
| Part Number | 8-97836C |
| Brand | CMX |
| Part Type | Drum Brake and Hub Assembly |
| Position | Rear |
| UPC | 775629875819 |
| Category | Drum Brake and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 25.60 cm |
| Width | 25.60 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 6.50 kg |