Part Number 8-TQ8491 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $53.01


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8491 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629924029 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 8.74 kg |