Part Number 8-TQ8478 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $54.50


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8478 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629923985 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.20 kg |