Part Number 8-TQ8469 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.81


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8469 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629923930 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 4.70 cm |
| Weight | 6.80 kg |