Part Number 8-TQ8438 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.31


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8438 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629019725 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 6, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 5.01 kg |