Part Number 8-TQ8422 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.32


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8422 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098820668 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 19, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.30 cm |
| Width | 34.30 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 8.07 kg |