Part Number 8-TQ8157 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.42


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8157 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098003832 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 7, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.60 cm |
| Width | 32.60 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 5.97 kg |