Part Number 8-982718 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.67


Product Highlights
| Part Number | 8-982718 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629009498 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 26.20 cm |
| Width | 26.20 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 3.18 kg |