Part Number 8-982566 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $23.83


Product Highlights
| Part Number | 8-982566 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818870 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.10 cm |
| Width | 29.10 cm |
| Height | 5.20 cm |
| Weight | 4.82 kg |