Part Number 8-982548 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.50


Product Highlights
| Part Number | 8-982548 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629923565 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.40 cm |
| Width | 31.40 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.64 kg |