Part Number 8-982311 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $42.21


Product Highlights
| Part Number | 8-982311 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066356 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 6.17 kg |