Part Number 8-982163 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $38.27


Product Highlights
| Part Number | 8-982163 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098023045 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 6.10 kg |