Part Number 8-982078 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.89


Product Highlights
| Part Number | 8-982078 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066233 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 9.10 kg |