Part Number 8-982065 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.59


Product Highlights
| Part Number | 8-982065 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098066141 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 10.61 kg |