Part Number 8-982044 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $33.57


Product Highlights
| Part Number | 8-982044 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098022970 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.40 cm |
| Width | 29.40 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 5.00 kg |