Part Number 8-981814 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $34.29


Product Highlights
| Part Number | 8-981814 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818665 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 30.20 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 5.34 kg |