Part Number 8-981165 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.80


Product Highlights
| Part Number | 8-981165 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303512 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.20 kg |