Part Number 8-981085 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $51.18


Product Highlights
| Part Number | 8-981085 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818634 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 7.75 kg |