Part Number 8-981020 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.79


Product Highlights
| Part Number | 8-981020 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065939 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 5.07 kg |