Part Number 8-981009 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $29.52


Product Highlights
| Part Number | 8-981009 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174945 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.40 cm |
| Width | 29.40 cm |
| Height | 4.20 cm |
| Weight | 4.53 kg |