Part Number 8-980980 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $24.24


Product Highlights
| Part Number | 8-980980 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303604 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 3.80 kg |