Part Number 8-980969 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.69


Product Highlights
| Part Number | 8-980969 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174914 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2013 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 29.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 4.37 kg |