Part Number 8-980962 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.92


Product Highlights
| Part Number | 8-980962 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098131948 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.40 cm |
| Width | 28.40 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 4.83 kg |