Part Number 8-980955 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $34.38


Product Highlights
| Part Number | 8-980955 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098322476 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 25, 2013 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 5.06 kg |