Part Number 8-980951 | Brand: CMX | Out of Stock
CA $57.49


Product Highlights
| Part Number | 8-980951 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098174853 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.20 cm |
| Weight | 9.23 kg |