Part Number 8-980924 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.81


Product Highlights
| Part Number | 8-980924 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303499 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.80 cm |
| Width | 33.80 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 7.30 kg |