Part Number 8-980866 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $57.31


Product Highlights
| Part Number | 8-980866 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098079998 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.40 cm |
| Weight | 9.38 kg |