Part Number 8-980748 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $23.65


Product Highlights
| Part Number | 8-980748 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098818559 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 3.72 kg |