Part Number 8-980727 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.29


Product Highlights
| Part Number | 8-980727 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098115610 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 5.92 kg |