Part Number 8-980708 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.57


Product Highlights
| Part Number | 8-980708 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098119717 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.40 cm |
| Width | 32.40 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.79 kg |