Part Number 8-980695 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.32


Product Highlights
| Part Number | 8-980695 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098065496 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.90 cm |
| Weight | 7.04 kg |