Part Number 8-980692 | Brand: CMX | 4 items in stock
CA $42.64


Product Highlights
| Part Number | 8-980692 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098303147 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 6.58 kg |