Part Number 8-980632 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $25.81


Product Highlights
| Part Number | 8-980632 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098105710 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.90 cm |
| Width | 28.90 cm |
| Height | 4.10 cm |
| Weight | 4.32 kg |