Part Number 8-980631 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.06


Product Highlights
| Part Number | 8-980631 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098102016 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.70 cm |
| Width | 31.70 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 6.00 kg |