Part Number 8-980522 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.93


Product Highlights
| Part Number | 8-980522 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098101521 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.92 kg |