Part Number 8-980498 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.70


Product Highlights
| Part Number | 8-980498 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098091570 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 19, 2009 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 26.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 4.30 kg |