Part Number 8-980488 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $27.48


Product Highlights
| Part Number | 8-980488 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098098050 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 19, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 6.40 kg |