Part Number 8-980478 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.93


Product Highlights
| Part Number | 8-980478 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 827098073033 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 25, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 7.80 cm |
| Weight | 6.50 kg |